Про нас

Перше, що повинно бути на нашу думку  у будь якій компанії — візія, горизонт, з яким вонна іде, велика мрія. Важливо розуміти: ця мрія від серця або просто велика мета, амбіція з голови. В нашому випадку – будувати Європу в нашій країні, в серцях українців ,в очах і свідомості нашого оточення.

Друге — відповідь на питання «для чого ми це робимо?», Тобто місія. Якщо вона наповнена енергією створення чогось зручного для людства, чогось, що змінить життя на краще, десь емоційна, романтична, ось тоді це дійсно захоплює, і видно, що ця місія йде від серця. Ми віримо, що свідомість можна змінити. Ми віримо,що ми маємо право на дійсне ГІДНЕ ЖИТТЯ!  

Третє — професійні навички. Наскільки стратегічно і тактично можна  розкласти шлях до цієї місії. Чи здатні ми розкласти цей шлях по етапах або це просто фантазії? Звичайно, ми живемо в складному світі  і, здається, що це багато ускладнює. Але, якщо людина точно знає, яка в нього мрія, він повинен мати відповідь, як він хоче до неї прийти. Багато людей і компаній не мають цієї відповіді. Ми таку відповідь маємо  і крок за кроком йдемо до нашої мети.

І четверте — яку команду ми хочемо створити, з якими цінностями. Наскільки наша місія буде інтегрована в те, що ми будемо робити коженого дня, як ми будемо її транслювати співробітникам. Принцип нашої роботи в команді – роби як я. Не слухай як і що тобі робити, а саме – РОБИ ЯК Я !